Учні 1(5)-Б класу відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва

У четвер 3 жовтня учні 1(5)-Б класу разом із класним керівником Євгеном Цубиною відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, де взяли участь у патріотичній грі-квесті «Україна незвідана». Під час заходу лунали гімн України, вірші Тараса Шевченка, пісня «Чорнобривці». Учні занурилися в історію виникнення української держави, згадували видатних діячів, повторили символи України. Ліцеїсти переконалися, що ми справжні патріоти своєї країни, найдорожчими скарбом є її народ і повинні робити все можливе, щоб наблизити нашу перемогу.