![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/170972739641256-1200x800.webp)
06Бер
6 грудня 2024 року до Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка завітали представники факультету суспільних наук, кафедри політології та державного управління, які провели профорієнтаційну роботу та продемонстрували цікаву презентацію з використанням відеоматеріалів. Під час активного обговорення переглянутих матеріалів, старшокласники спільно з гостями обговорили, які переваги та особливості навчання на факультеті суспільних наук УжНУ.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/17097273987671-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/170972739641256-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/1709727396292513-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/1709727397637014-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/1709727399765915-1024x768.webp)
editor
Uncategorised