![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231110-4-jpg.webp)
10Лис
Економити електроенергію – це просто і доречно
9-10 листопада 2023 року в Ужгородському ліцеї ім. Т. Шевченка проведено виховні бесіди щодо питань енергозбереження вдома та в навчальному закладі. Метою стало привернення уваги учнів до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, адже все це є надзвичайно актуальним та потрібним у зимовий період та під час блекауту.
Для учнів 7 (11) класів були проведені години спілкування на тему «Економити – це просто і доречно», перегляд з обговоренням відеоролику «Енергоефективні поради для квартир та будинків», анкетування «Енергозбереження вдома».
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231110-1-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231110-2-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231110-3-jpg.webp)
editor
Uncategorised