![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-02_18-13-45-446-1200x800.webp)
02Кві
Екскурсії на весняних канікулах
26 березня учні 3(7)-В класу (класний керівник Горзов М.О.) їздили на екскурсію в Словаччину. Ліцеїсти побували у гарному містечку Левоча, де у середні віки жили німецькі ремісники, відвідали дивовижну Белянську печеру поблизу Попрада та мандрували вулицями міста.
А от найменші ліцеїсти відпочивали та розважалися у неймовірному парку Ужгорода. Учні 1(5)-В класу (класний керівник Тодер С.В.) провели неймовірний день у Боздоському парку.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-02_18-14-32-317-461x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-02_18-13-45-446-1024x768.webp)
editor
Uncategorised