![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0157-1200x800.webp)
22Бер
Кольоровий тиждень у 1(5)-Г
Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться чогось незвичайного.Саме тому учні 1(5)-Г разом із класним керівником Тодер С.В. провели кольоровий тиждень. Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Головне правило – мати елемент одягу саме такого кольору, який носить той чи інший день. Вражень було дуже багато! Діти з нетерпінням очікували нового дня: кольорового, цікавого, веселого та пізнавального.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0156-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0155-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0154-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0153-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0151-1024x576.webp)
editor
Uncategorised