![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/2de5be83-f1bf-4e26-a4f5-93cf530a2b5e-811x800.webp)
09Тра
Михайло Данило вкотре став переможцем
3 травня 2024 року у м. Мукачево проходив турнір з боксу ФСТ «Спартак» Україна. Між собою змагалося понад 200 учасників-школярів. У ваговій категорії до 70 кг 1-ше місце здобув учень 4(8)-В класу Ужгородського ліцею імені Т.Г. Шевченка – Михайло Данило, який провів ряд боксерських поєдинків та переміг всіх опонентів.
Вітаємо Данила з перемогою! Лишайся переможцем не лише на рингу, але і в житті!
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/2de5be83-f1bf-4e26-a4f5-93cf530a2b5e-519x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/23504659-0d4f-465a-b7c8-1e94499983cd-763x1024.webp)
editor
Uncategorised