Михайло Данило виборов для Закарпаття срібну медаль на Всеукраїнському турнірі найсильніших боксерів-школярів держави

Михайло Данило, учень 4(8)-В класу Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка виступив у складі збірної Закарпатської області на Всеукраїнському турнірі найсильніших боксерів-школярів держави, який проводився із 01.04. по 06.04.2024 року у м. Корсунь-Шевченківський (Черкаської області). У цьому боксерському спортивному заході взяло участь понад 300 учасників із всієї України. Данило Михайло провів три надважкі поєдинки, продемонстрував сильну волю до перемоги та виборов для Закарпаття срібну медаль у ваговій категорії до 70 кг.

Вітаємо Михайла, пишаємося такими здібними учнями та бажаємо йому нових спортивних здобутків!