Пам’ятай про Крути!

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які стали на захист української держави та зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

В Ужгородському ліцеї ім. Т. Г. Шевченка учні старших класів разом із педагогом-організатором створили лепбук “Бій за майбутнє України. Крути: і біль, і сум, і вічна слава…”, який вмістив у себе багато цікавих фактів про цю історичну подію.

Також учні 1 (5)-Г класу (класний керівник Тодер С. В.) провели гру-реконструкцію “Героїчні Крути”, під час якої з’ясували, на фоні яких процесів в Україні відбулася битва під Крутами.

Нехай пам’ять про наших Героїв, які загинули під Крутами, буде вічною!