Підписання директором Ужгородського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Попович Л.П. угоди про співробітництво з Goethe-Institut

Починаючи з 2008 року, Ужгородськй ліцей ім.Т.Г.Шевченка (раніше Лінгвістична гімназія ім.Т.Г.Шевченка) є однією із партнерських шкіл в Україні проекту “PASCH” – “Школи: партнери майбутнього” за підтримки Goethe-Institut в Україні. За проектом школи-партнери підтримують зв`язки в питаннях організації та вивчення німецької мови, підвищення кваліфікації педагогів, розширенні компетенцій випускників.

З метою розширення міжнародного освітнього простору для ліцею, можливостей вивчення німецької мови, відкритого обміну між учнівською молоддю, 1 грудня 2023 року підписано угоду про продовження співпраці між Goethe-Institut та Ужгородським ліцеєм ім.Т.Г.Шевченка. Угода про співробітництво на подальші роки була підписана директором Ужгородського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Попович Л.П.