![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0040-1200x800.webp)
05Гру
Школа швидкої допомоги
4 грудня 2023 року до Ужгородського ліцею ім.Т.Г.Шевченка завітала представниця Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, тренер “Школи першої допомоги”. Учні 4(8)-Б класу отримали знання з першої допомоги, а також брали участь майстер-класі, який стосувався різноманітних випадків, у тому числі й серцево-легеневої реанімації. Учні вчилися розпізнавати небезпечні ситуації та надавати першу домедичну допомогу.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0027-1024x681.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0029-1024x681.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0043-1024x681.webp)
editor
Uncategorised