Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”

«Звеличуємо мам, які наближають Перемогу» – це меседж цьогорічного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Учні Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка намагалися виразити вдячність матерям через свою творчість. Малюнки та вірші, які отримали перемогу на шкільному етапі, були відправлені для участі у ІІ міському етапі.

За результатами конкурсу серед учнів 5-7 класів у номінації «Малюнок» у ІІ етапі призове ІІІ місце отримала Сабурова Євгенія, учениця 2(6)-В класу, робота “Надія” (учитель Ракович Є.Ю.).

У номінації «Вірш» серед учнів 8-10 класів почесне ІІ місце отримав Росул Мирослав, учень 5(9)-Б класу, вірш “Тихо…Соловейко заснув” (учитель Кондря М.І.).

Вітаємо призерів ІІ етапу конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами”. Бажаємо творчих ідей, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!