Вони тримали за нас небо!

Нині дуже важливо залишатися гідними своїх героїв. 10 років тому, у боротьбі за нашу свободу та незалежність, зʼявилася Небесна Сотня. Сьогодні ми вшановуємо памʼять про неї, про Героїв Революції Гідності, які без страху вийшли виборювати своє право на майбутнє. Наймолодшому, до слова, було всього 17…

В Ужгородському ліцеї ім. Т. Г. Щевченка учні разом із класними керівниками провели тематичні години спілкування, переглянули різні відеоролики про тогочасні події на Майдані.

Ліцеїсти 2(6)-Г та 2(6)-Б класу разом із класними керівниками Попович М.Ю. та Хома А.М. провели виховні заходи “Героїв сотня в небо полетіла”. Також учні 2(6)-Д класу разом із класним керівником Попович О.О. переглянули відеоролики та презентації про хронологію тогочасних подій.

Ліцеїсти 1(5)-Г класу (класний керівник Тодер С.В.) провели тематичний урок з білими янголами у руках, адже янгол став символом пам’яті загиблих тогочасних подій. Діти власноруч виготовляли фігурки, переглядали відео та аналізували інформацію.

Вічна пам’ять і Слава Героям України!