![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-03_16-57-54-738-1200x800.webp)
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Починаючи з 1988-го, щороку 1 грудня у світі відзначають День боротьби зі СНІДом. Символом цього дня є Червона стрічка – знак підтримки ВІЛ-інфікованих, співпереживання та спільної надії на життя.
Ужгородський ліцей ім.Т.Г.Шевченка не зміг залишитись осторонь, тому учні 7(11)-А класу підготували короткі інформативні повідомлення, розповіли учням як уберегтися від ВІЛу та СНІДу. Також у ліцеїстів була можливість ознайомитися з інформаційними буклетами, плакатами та тематичними журналами, які протягом дня, з інціативи вчителя біології та основ здоров’я Хоми А.М., були представлені у коридорі закладу.
Також класними керівниками проведені години спілкування та бесіди: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», «Жити в світі, в якому є ВІЛ» та ін.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-03_16-58-25-849-768x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-03_16-57-53-920-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-03_16-57-54-412-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-03_16-57-55-289-jpg.webp)
editor
Uncategorised