![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5420235177386430670_y-960x800.webp)
23Лис
Виховна бесіда із представниками громадської організації “Неємія”
23 листопада із ініціативи класного керівника Попович М.Ю. відбулася лекція-бесіда із учнями 2(6)-Г класу на тему “Булінг” від ГО “Неємія” у партнерстві з УВКБ ООН. Ліцеїсти виконували завдання, переглядали тематичні відеоролики й брали активну участь в обговореннях.
Подібні заходи сприяють засвоєнню правил поведінки на прикладі змодельованих та прокоментованих ситуацій.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5420235177386430668_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5420235177386430669_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5420235177386430672_y-1024x768.webp)
editor
Uncategorised