Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка

+38 (0312) 63-03-98

Зателефонуйте нам

shevchenko.lyceum@gmail.com

Надішліть e-mail

Пн - Пт: 08:00 - 16:00

Графік роботи

Запалили свічки пам`яті

Запалили свічки пам`яті

Кожної четвертої суботи листопада вся Україна запалює свічки пам`яті жертвам Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. Голодомор 1932-1933 років став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років та окупації країни більшовиками. Нині українські воїни, які зупинили навалу і звільнили від ворога безліч населених пунктів,не лише захищають територіальну цілісність і суверенітет України, але і нашу ідентичність, право бути господарями на своїй землі, шанувати власну мову, історію, культуру, героїв.

Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам’яті, це тепло, це надія. Акція проходить щорічно не лише на згадку про жертв Голодомору, а ще як заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.

В Ужгороді теж відбулась акція пам’яті, в якій взяли участь представники влади, релігійних громад і учні нашого ліцею (2(6), 5(9), 6(10) класи) разом із своїм вчителем історії Петрінко Л.  Подібні вчинки – одна із складових патріотичного виховання молоді, що є дуже важливим у сучасному світі. Нація, яка забуває минуле, не має майбутнього. 

editor

Uncategorised

Leave a Comment

Перейти до вмісту