![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-12_13-08-10-659-1200x800.webp)
12Кві
Збір прапорів для військових
Учні та батьки 2 (6)-А класу Ужгородського ліцею ім. Т.Г Шевченка (класний Шварц О.Г.) також підтримали збір прапорів для військових #МійпрапорПеремоги. Усіх нас об’єднує любов до свого прапора. Це символ боротьби, перемоги і любові до своєї країни. Саме так характеризує чимало українців національний стяг.
Слава Україні! Героям Слава!
Дякуємо Руху підтримки закарпатських військових-Ужгород. Разом до перемоги!
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-12_13-08-10-659-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-12_13-08-09-873-1024x768.webp)
editor
Uncategorised