“Знай і люби свій край”

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» проводиться щорічно з метою залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини.

Учні Ужгородського ліцею ім. Т.Г.Шевченка також взяли участь у конкурсі та представили свої творчі експонати. За результатами проведення шкільного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва переможцями стали:

Чмельова Катерина, учениця 3(7)-В класу, робота на панно “Червневий бриз,

Зайченко Вікторія, учениця 2(6)-А класу, робота “Маки”.

Вітаємо переможців та бажаємо творчого розвитку, а також перемоги у міському етапі!

Окрема подяка учням і батькам, які активно взяли участь у проведенні мистецької виставки!