Зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим

Сьогодні в актовому залі Ужгородського ліцею ім.Т.Г. Шевченка відбулася зустріч учнів старших класів із Героєм України Володимиром Жемчуговим, який розповів про освітній проєкт «Як починалась війна».

Ліцеїсти почули надзвичайно цікаві факти та важливу інформацію з перших уст, від очевидця та безпосереднього учасника опору російській агресії. Учні отримали змістовні відповіді на поставлені запитання, слухали вражаючі деталі подій 2014 року, затамувавши подих.

За особисту мужність та героїзм, незламність духу в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу 21 січня 2017 року Володимиру Жемчугову присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка». Із 2018 року активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить національно-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.

На згадку про візит, Володимир Жемчугов подарував учням книги про події сучасної війни та її передумови.

Ми дякуємо Володимиру Жемчугову та координаторці проєкту «Як починалась війна» Олені Жемчуговій за їхній внесок у нашу перемогу та за змістову зустріч.