![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_1051-1200x800.webp)
29Лют
1(5)-Г клас побував у освітньому просторі “Я — Безпека”.
Учнів зустріли Мартин Ольга (начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Закарпатській області, капітан поліції) та Павлишинець Марʼяна (старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Закарпатській області, капітан поліції), які розповіли ліцеїстам про правила поведінки на дорозі, перевірили знання дорожніх знаків, пограли у гру.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_1055-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_1054-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_1053-1024x576.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_1052-1024x576.webp)
editor
Uncategorised