Зустріч учнів 1(5)-Б класу з військовим

1 березня 2024 року в Ужгородському ліцеї ім.Т. Г. Шевченка відбулась зустріч учнів 1(5)-Б класу з військовим, який перебуває на реабілітації в місті Ужгород. Євген поділився цікавими деталями своєї роботи: як харчуються військові, які обовʼязки на позиції та багато іншого.

Діти цікавились не тільки подробицями служби, а й емоційним станом, як їм вдається зберігати «холодний» розум, злагоджено працювати в команді та задавали багато питань про мрії, вподобання та улюблені шкільні предмети.

Також учні відвідали госпіталь, завітали до військового, який не зміг приєднатись до зустрічі.

Учні були безмежно щасливі особисто поспілкуватись з військовими та висловити їм свою повагу та вдячність.

З пустими руками хлопців не відпустили! Військовим діти передали смаколики та подарунки.