![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231116-1-562x800.webp)
16Лис
До річниці з дня проголошення Української Народної Республіки
16 листопада в Ужгородському ліцеї ім. Т. Шевченка вкотре згадували, якою ціною дається незалежність нашої держави.
До річниці з дня проголошення Української Народної Республіки для учнів представлено книжкову виставку «Стежками становлення Української держави». Також ліцеїсти брали участь в історичній лотереї, у якій за кожну правильну відповідь отримували вподобайку.
Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність, відстоює свою соборність та продовжує шлях до самоствердження. Саме тому подібні знакові дати повинен знати кожен українець.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231116-2-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231116-3-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231116-4-jpg.webp)
editor
Uncategorised