![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-2-jpg.webp)
17Лис
Cool Games!
16-17 листопада 2023 року дві команди кращих спортсменів Ужгородського ліцею ім. Т. Шевченка взяли участь у міському етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» серед школярів, який проходив у спорткомплексі «Юність». У перший день змагалися учні ІІІ вікового дивізіону, а наступного дня – ІІ вікового дивізіону.
Змагання були цікавими та проходили під гаслом: «Будь розумним, активним, творчим. Будь «Cool Games!»
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-1-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-4-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-5-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-6-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231117-8-jpg.webp)
editor
Uncategorised