Учні 5(9)-Б,В класів відвідали Закарпатський апеляційний суд

Упродовж 23 –24 квітня в рамках правової освіти та  ознайомлення із світом юридичних професій, учні 5(9)-Б,В класів Ужгородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка відвідали Закарпатський апеляційний суд.

Керівник апарату Василь Гецко провів екскурсію та розповів школярам про структуру органів судової влади, специфіку й порядок розгляду справ у апеляційній інстанції, ознайомив присутніх із порядком роботи апеляційного суду та атрибутами судової влади.

Учні змогли приміряти суддівські мантії, побути в ролі учасників судового процесу, активно цікавилися питаннями здійснення судочинства.

Наприкінці екскурсії Василь Гецко побажав школярам бути добрими громадянами своєї країни,  натхнення і наснаги у навчанні, успішного вибору майбутньої професії.