Зустріч із військовим

17 квітня в Ужгородському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка відбулася зустріч десятикласників із військовим, який проходить лікування в нашому місті. Захисник поділився власними історіями та відповів на запитання учнів. Вражаючим та цікавим для ліцеїстів видалося те, що вони могли на власні очі побачити трофеї, здобуті на фронті, та послухати різні історії та факти, повʼязані з тією чи іншою річчю. Аптечки, легка частина озброєння, нашивки, навіть записи наших ворогів – усе це можна було побачити на сьогоднішній зустрічі. Велика увага була приділена кулям, призначеним для різної зброї. Наш гість (його імʼя не розголошується заради безпеки) розповідав учням про терор сьогодення без солодкої брехні, але з гумором. Ліцеїсти були зачаровані позитивом та оптимізмом військового. Це пробуджує в їхніх серцях надію та віру в перемогу. ʼʼНароду буде добре де завгодно, і на Мальдівах, а от нації це не підходить! Чи залишатися тут – ваше рішення, проте більшість із нас почали боротися тому, що якщо не ми, то хто?ʼʼ – сказав військовий, коли мова йшла про Україну та боротьбу за нашу незалежність.

У кінці зустрічі Олександр Добряк та Токар Назар, учні 2(6)-А класу, подарували два дрони, які допомагатимуть нищити ворога військовим із спецпідрозділу “Кракен”.

Велика вдячність нашим захисникам за те, що вони захищають мир та спокій Українців, боронять рідну землю від нападників. Війна тільки об’єднала нас, збудила в кожному з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дала змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави. Пишаємося, що маємо таких захисників!