![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962446_y-1200x800.webp)
07Гру
Кольоровий тиждень
У рамках акції “16 днів проти насильства” учні 2(6)-Д класу разом із класним керівником Попович О.О. провели «кольоровий» Тиждень толерантності «Ми – різні, але ми – рівні». Щодня ліцеїсти приходили в одязі певного кольору, говорили про його значення. Також клас мав три завдання на кожен день, обмінювалися добрими справами та допомагали один одному. У п’ятницю учні розповідали, які хороші справи зробили та чи всі завдання їм вдалося виконати.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962442_y-768x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962444_y-768x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962445_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962443_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5440515248453962440_y-1024x768.webp)
editor
Uncategorised