![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/dlo-1200x800.webp)
06Гру
Міські змагання “Веселі старти”
5 грудня 2023 року учні 1(5)-их класів Ужгородського ліцею ім.Т.Г.Шевченка взяли участь у міських змаганнях «Веселі старти». За перемогу змагалося 19 шкіл міста. Учні боролися за призові місця у 4-х естафетах: біг з мʼячем, стрибок у довжину з місця, біг «крабом» та човниковий біг. Наша команда посіла 5-е місце та показала хорошу спортивну підготовку.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/lonar.png)
editor
Uncategorised