![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-26_20-47-15-840-1066x800.webp)
26Гру
Новорічний концерт і нагородження призерів олімпіад та конкурсів
Часом достатньо однієї іскри, аби запалити вогонь, котрий здатен освітити найнепрогляднішу темряву. Вогонь знань, вогонь наснаги, вогонь віри в себе й тих, котрі цей запал щоденно роздмухують. І навіть у час, коли вогник ледь жевріє, ті, хто знаходять сили і витримку його зберегти, не можуть не перемогти темряву.
Ви – наші найяскравіші вогники, які впевнено і вперто освітлюють свій шлях у неодмінно блискуче майбутнє. Ми пишаємося вашими перемогами вже сьогодні і так само будемо захоплюватися новими звершеннями завтра.
Памʼятайте: вогонь, котрий палає у Вас, зігріває всіх, хто у Вас вірить. Тож не дайте йому згаснути!
editor
Uncategorised