Шевченківський тиждень

Тиждень, присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, виявився доволі насиченим та вражаючим.
Протягом тижня класними керівниками були проведені години спілкування, присвячені життю та творчості Тараса Шевченка, інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко». Для найменших ліцеїстів проведено фотоквест «Шевченко в кадрі» (учителі Тодер С.В. та Мавроматі Л.Ю.). Учні 3(7)-их класів взяли участь в українознавчій грі «Наш Шевченко» В Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва (учителі Воєводіна М.М., Луканинець Р.В., Цубина Є.В.).

4 березня у стінах Ужгородського ліцею ім.Т.Г.Шевченка організовано виставку літератури та учнівських малюнків про життя та творчість Великого Кобзаря ( Бокоч М.М. та Ракович Є.Ю). На уроках української літератури у 1(5)-3(7) класах учителі провели конкурс на найкращий лист Тарасу Шевченку.

Вівторок, 5 березня, видався не менш насиченим. На перервах ліцеїсти мали змогу перевірити свої знання через інтерактивні ігри, квести, виконували цікаві завдання за творчістю Тараса Шевченка (учителі Тодер Д.Д., Трохимець Є.Й., Тодер С.В, Мавроматі Л.Ю.). Учні 2(6)-4(8) класів побували на концерті в Закарпатській обласній філармонії, де насолоджувалися музичними композиціями. Ліцеїсти 6(10)-Б класу (учитель Мотрук Л.І.) презентували буклети «Невідоме про Кобзаря» та підготували для інших класів усний журнал до 210 річниці Тараса Шевченка.

6 та 7 березня учні продовжували згадувати та захоплюватися життям та творчістю Великого Кобзаря. Ліцеїсти 4(8)-их класів (учитель Мотрук Л.І.) взяли участь у поетичному марафоні безперервного читання творів Тараса Шевченка та поклали квіти до памʼятника Великого Кобзаря.
8 березня учні 6(10)-их класів (учителі Мотрук Л.І., Товт О.О., Трохимець Є.Й.) на уроках української літератури переглянули фільм «Відречення від кохання за ключ, нею загублений». А п’ятикласники разом зі вчителями (Тодер С.В. та Мавроматі Л.Ю.)відвідали шкільний музей Тараса Шевченка. Закінчився тиждень поетичним марафоном із безперервного читання творів Тараса Шевченка в актовому залі від учнів 1(5)-3(7)-их класів.