В Ужгородському ліцеї ім.Т.Г.Шевченка відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою Ігорю Воєводіну

«Усе суєта суєт. Усе плинне! Усе – ловля вітру»… Мудрі Соломонові слова. Лише життя – то найцінніший скарб! А ще – мати, батько, родина, земля, де народився і виріс, рідний будинок…

Але 19 серпня 2023 року, біля Кремінної на Луганщині, ворожа куля забрала безцінне юне життя Ігоря Воєводіна, випускника Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка.

Із перших днів війни Ігор добровільно пішов у територіальну оборону Києва, а згодом долучився до військового формування Національної гвардії України «Азов» – 12 БрСпП.

11 березня 2024 р. у стінах Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка, відкрили памʼятну дошку загиблому Герою.

На відкриття прийшли міський голова Богдан Андріїв, батьки, дружина, однокласники, школярі та вчителі.

Директорка ліцею Любов Попович висловила співчуття та запевнила, що тут, у стінах школи, йому буде добре, а через вікно навпроти Ігор неодмінно побачить перемогу України та вільне сонячне небо над Ужем.

Спасибі, доземний уклін і вічна пам’ять вірному сину нашої України, що поклав життя заради нації та увійшов у пантеон героїв. Спочивай з миром!