Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка

+38 (0312) 63-03-98

Зателефонуйте нам

shevchenko.lyceum@gmail.com

Надішліть e-mail

Пн - Пт: 08:00 - 16:00

Графік роботи

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, із 13 по 19 листопада 2023 року в Ужгородському ліцеї ім. Т. Шевченка проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. 17 листопада класними керівниками проведено єдиний  національний  урок на  тему  «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Ліцеїсти протягом тижня мали можливість створити алгоритм дій при ДТП та усвідомити, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки. 

Цікаве заняття для учнів 2 (6)-Г класу (класний керівник Мартин О.І.) провели представниці патрульної поліції. Інспектори зв`язків із громадськістю розповідали дітям про дорожні знаки та важливість дотримання правил дорожнього руху, показали презентацію про безпечне пересування містом.

Учні 5 (9)-А класу на годині спілкування провели гру-модель безпечної поведінки пішоходів “Безпека на дорозі”. Гравці активно долучалися до відповідей та обговорення, повтрили відомі правила дорожнього руху.

editor

Uncategorised

Leave a Comment

Перейти до вмісту