![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557212143_y-1200x800.webp)
13Гру
“Валіза в майбутнє” – Мальтійська служба допомоги Берегівського району підтримує випускників, які переїхали
У рамках програми Європейського Союзу «Разом до кращого майбутнього» Мальтійська служба допомоги Берегівського району передала валізи учням-переселенцям, які цього навчального року закінчують школу в Закарпатті. У валізі є всі важливі інструменти, необхідні для початку університетського життя: повербанк, флешка, обігрівач, термос, настільна лампа, постільна білизна, посуд та багато іншого. Акція «Валіза в майбутнє» реалізується за співфінансування Європейського Союзу.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557212142_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557212144_y-1024x768.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557212146_y-1024x768.webp)
editor
Uncategorised