![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557211991_y-1025x800.webp)
11Гру
Екскурсія до міста Відень
Минулих вихідних учні 4(8)- А і 4(8)- Б класів відвідали європейську столицю – Відень. Це неймовірне, величне місто, яке вражає своєю спадщиною і багатством історії та культури. Відень має свій шарм і велику кількість історичних пам’яток. Учні потрапили у різдвяну казку, дізналися про історію Австрії та колишньої Австро-Угорської імперії. Діти відвідали собор Св. Штефана, побачили палац Хофбург, Віденську державну оперу, королівські стайні та багато інших визначних місць. Ліцеїсти прогулялися центром міста і завітали на різдвяний ярмарок. Додому привезли не лише сувеніри, а ще купу позитивних емоцій та вражень.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557211995_x-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557211996_x-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557211993_y-768x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188444210557211992_y-768x1024.webp)
editor
Uncategorised