shevchenko.lyceum@gmail.com

Надішліть e-mail

Пн - Пт: 08:00 - 16:00

Графік роботи

Вітаємо Гомічкову Олександру – бронзову призерку чемпіонату України із дзюдо серед молодших кадетів до 16 років!

Із 30 квітня по 01 травня 2024 року у м. Києві відбувся Чемпіонат України із дзюдо серед молодших кадетів до 16 років, який зібрав понад 580 кращих спортсменів країни.
Але кількість учасників не стали перешкодою на шляху до перемоги для учениці 5(9)-А класу Ужгородського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Гомічкової Олександри. Олександра достойно поборолася із суперниками, показала високий рівень майстерності, завоювала почесне третє місце у ваговій категорії до 57кг і поповнила спортивну скарбничку Закарпаття ще однією призовою медаллю.
Пишаємося нашою учницею та її досягненнями.
Вітаємо спортсменку із нагородою! Бажаємо подальших успіхів та перемог не лише у спорті, але і в житті.