![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5424738777013801877_y-960x800.webp)
30Лис
Воркшоп із професійної орієнтації
Учні 5(9) – 7(11) класів Ужгородського ліцею ім.Т.Шевченка взяли участь у воркшопі з професійної орієнтації за підтримки Goethe-Institut в Україні на тему “Як бути успішним?”. Старшокласники мали можливість поспілкуватись із представниками бізнесу, які розповіли про свій шлях під час вибору професії, дізналися про розвиток професійної освіти у більшості країн Європи від Середньовіччя до сьогодення.
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5424738777013801876_y-768x1024.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5424738777013801875_y-1024x768.webp)
editor
Uncategorised