![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231130-3-jpg.webp)
30Лис
Акція “Смілива гривня”
Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції “Смілива гривня”. Вона тривала упродовж трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року. Благодійна акція “Смілива гривня” насамперед спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році.
Ужгородський ліцей ім.Т.Шевченка теж долучився до збору коштів на потреби ЗСУ. Разом нам удалося зібрати й перерахувати для ЗСУ 6150 гривень. Вдячні кожному, хто долучився!
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231130-1-jpg.webp)
![](https://shevchenko-lyceum.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231130-2-jpg.webp)
editor
Uncategorised