Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка

+38 (0312) 63-03-98

Зателефонуйте нам

shevchenko.lyceum@gmail.com

Надішліть e-mail

Пн - Пт: 08:00 - 16:00

Графік роботи

Всеукраїнський тиждень читання

Всеукраїнський тиждень читання

4 грудня 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», яку організовує Український інститут книги. Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.

          Із 4-го по 8 грудня в Ужгородському ліцеї ім.Т.Г.Шевченка була проведена низка цікавих та пізнавальних заходів: бібліотекар Бокоч М.М. провела літературні вікторини, в приміщенні шкільної бібліотеки діяли тематичні виставки та стенди «Чому варто читати книжки?», «Цікаві факти про читання», презентація «27 причин читати книгу», урок-вікторина «Читання – вікно у світ» та квест «Книга – твій найкращий друг».

          Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою цієї акції ми мали на меті привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути наших учнів частіше відвідувати бібліотеку чи книгарню.

editor

Uncategorised

Leave a Comment

Перейти до вмісту