“Бути здоровим – це модно!”

У рамках тижня “16 днів проти насильства” класний керівник Хома А.М. разом із студенткою – практиканткою біологічного факультету УжНУ Руснак Софією провели виховний захід із елементами тренінгу “Бути здоровим – це модно!” Тема ця є актуальною, адже здоров’я не можна купити за гроші, це те, що дає можливість повноцінно жити, радіти життю. Але, на жаль, не всі люди це розуміють: втрачають здоров’я у молодому віці, а коли схаменуться – його вже не повернути. І щоб такого не трапилося, кожна людина з дитинства повинна вести здоровий спосіб життя, вміти радіти йому, а не затьмарювати шкідливими звичками. Після інформаційного повідомлення класного керівника “Здоров’я – це..”, мозкового штурму “Шляхи до та від здоров’я”, учні по групах працювали над створенням “Колажу здоров’я”. Студентка-практикантка розповіла учням цікаві та жахливі факти про здоров’я і всі разом склали “10 заповідей здоров’я”, яких, сподіваємось, будуть дотримуватись у своєму житті.