Зустріч із працівниками ювенальної превенції

У межах Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” у 2(6)-Б класі (класний керівник Хома А.М.) та 4(8)-В (класний керівник Сабадош Г. Й.) відбулася зустріч із інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Ужгородського РУП ГУНП у Закарпатській обл., старшим лейтенантом поліції, Юліаною Іванівною Кирлик. Розмова йшла про те, як не стати жертвою злочину чи правопорушення і як успішно протидіяти булінгу. Юліана Іванівна сказала, що поліція приділяє велику увагу підліткам, які є злісними порушниками дисципліни в навчальних закладах і можуть бути схильними до насилля у відношенні до інших учасників навчального процесу. Крім того, представник поліції нагадав учням про правила поведінки у громадських місцях, попередив про відповідальність за вживання алкоголю, наркотиків і тютюнопаління. А ще навів типові приклади, коли діти, через елементарну неуважність і довірливість, стають об’єктом уваги різного роду зловмисників, жертвами нещасних випадків чи потрапляють у інші неприємні історії. Учнів дуже зацікавила ця проблематика, вони задали багато запитань представнику поліції, на які отримали вичерпні, змістовні відповіді.